משפחת מיינצר

נכנסנו לתהליך של רכישת מגרש ובניה עצמית לאחר שבדיקה מקיפה ומחשבה שאנחנו יודעים מספיק בכדי לצלוח את התהליך של הבנייה בהצלחה – עם נישואים מתפקדים וללא התחייבויות אין סופיות שבסופו של דבר יורידו את רמת החיים שלנו לאחר סיום הבנייה.

לאחר שהתחלנו את תהליך התכנון הראשוני עם האדריכלים, נתקלנו במקרה באפשרויות  ליווי השונות של המרכז – לאחר בחינה מעמיקה הגענו להבנה שבעזרת הליווי המיקצועי של המרכז, לא רק שנוכל לעמוד בתהליך אלא אפילו נוכל להרשות לעצמנו לקבל החלטות מבוססות לגבי הבית כמו “האם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו את כל הפתחים הללו?”, “מה תהליך הבנייה הנכון עבורינו?”, “בכמה ישתנה התקציב אם אנחנו ….?” וכו’.

המרכז התאים את עצמו לתהליך האישי-משפחתי שלנו והעמיד לרשותינו את כל בעלי המקצוע, היועצים והשירותים הנדרשים בכדי שנוכל להתקדם בתהליך. עברנו תקופת תכנון מעמיקה, קיבלנו החלטות והיום אנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך הבנייה, בהרגשה שהחלק הקשה של קבלת ההחלטות מאחורינו וכל שנשאר לנו לעשות זה להתבונן ולראות את הבית קורם עור וגידים.

אומרים שבבנייה יש מספר בעלי מיקצוע קריטיים ובעיקר מזכירים את האדריכלים, אז במקרה שלי אני חושב שזה שילוב של האדריכלים המדהימים שלנו (סמט אדריכלים), הקבלן המבצע שנבחר לאחר המלצות חמות של המרכז (מרציאנו) והליווי של המרכז לבנייה – קבוצה של מקצוענים רציניים אשר הופכת כל החלטה או דילמה למענה פשוט.

אנו ממליץ בחום על תהליך הליווי שהמרכז מעמיד לבונים הפרטיים ועל בעלי המקצוע הסובבים אותנו,

משפחת מיינצר

הרצליה