אבנר זכריה

בעזרת ההנחיה שניתנה לנו ע”י המלווה בתוכנית הליווי של הבית השקוף חסכתי להערכתי מעל 200,000 ש”ח..

אבנר זכריה ומשפחתו, בנו בית פרטי בהרחבה במושב חדיד.
“בתחילת תהליך הבניה חששנו שנכנסו לשוק פרוץ שהוא גדול עלינו וחפשנו מקור של ביטחון וידע וכך הגענו להבית השקוף מרכז הבניה הישראלי.
במסגרת הבית השקוף של מרכז הבניה הישראלי, רכשנו את תכנית הליווי המלאה על מנת לקבל ידע נרחב בתחום הבניה וקבלת המלצות לאנשי מקצוע.
כחלק מתוכנית הליווי, למדנו בקורס קוד הבניה הפרטית. קיבלנו המון ידע בנושא של טיב חומרים, איכות העבודה, וכן ידע בנושא של חוזים מול הקבלנים כך שידענו בדיוק מה לדרוש מקבלן וידענו מה לבקש שיופיע בחוזה על מנת להגן על עצמנו.
במהלך תכנית הליווי של הבית השקוף ממרכז הבניה הישראלי, הכירו לנו אנשי מקצוע מטעמם, בעלי רישיון, שעבדו עם חומרים מומלצים בעלי תו תקן, דבר ששמר עלינו מטעויות בניה קשות, זאת לעומת השכנים שלנו שעד היום סובלים מטעויות בניה לא נכונה כמו נזילות ובידוד לא מספק.
אנחנו ,בעזרת ההנחיה שניתנה לנו ע”י המלווה בתוכנית הליווי של הבית השקוף חסכתי להערכתי מעל  200,000 ש”ח, סכום שהיה מאוד משמעותי מבחינתו בתהליך זה.
אנו ממליצים למשפחות שנמצאות בתחילת תהליך הבניה להבית השקוף ולקחת את תוכנית הליווי המלאה על אף שדבר זה לא נראה כנחוץ בתחילת הדרך מאחר והמשפחות סומכות על הקבלן.
תכנית הליווי וקורס קוד הבניה הפרטית  יתנו לכם את השפה המקצועית ואת הידע המקצועי בבחירת החומרים והקבלנים לבניה נכונה.”