תקציב ראשוני

תקציב המסגרת הינו התקציב הראשוני הנבנה על סמך הפרוגרמה התכנונית.

התקציב הנערך על ידי יועץ תקציב מומחה מגדיר מסגרת תקציבית ברמה מדויקת דיה לבניית תכנית יזמית עוד בטרם הכנת תכניות אדריכליות. שלב זה חשוב ביותר להערכות כלכלית ולצורך הערכות והתכנון הפיננסי. התקציב נבנה על בסיס הפרוגרמה התכנונית כאשר מומחי הבית השקוף מסייעים בהצגת חלופות ופתרונות שונים ברמת הטכנולוגיות והתכנון על מנת להתאים את התקציב לפרוגרמה ללא חריגה מהמסגרת.

ההבדל בשורה התחתונה של מסגרת התקציב הראשוני יכול להגיע לעשרות אחוזים חריגה כאשר רמת הדיוק מושפעת בעיקר מנסיון ספציפי של מתכנן התקציב הנוגע לסוג הבנייה, טכנולוגיות, סגנון ואף מיקום הפרויקט.

בנית התקציב הראשוני בהבית השקוף כוללת פגישה אישית עם מהנדס תקציבאי מומחה לבנייה בהבית השקוף עם נסיון של עשרות ומאות פרויקטים שיש לו גישה לעשרות מומחים בעלי נסיון ספציפי במידת הצורך.

אחד ממומחי הבית השקוף יכינו עבורכם מסמך מסודר הכולל טבלאות עלויות צפויות ותוכנית ייזום באמצעותם תוכלו להתקדם הן בהליכי המימון והן בהליכי התכנון הבאים בכאשר חותמת מרכז הבנייה הישראלי מסייעת לכם בכל מגע עם הגורמים הממנים או בעלי המקצוע.

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי