רכש וקניינות אישית

רכש וקניינות אישית
החלק הארי מעלויות פרויקט בנייה כלשהו הינו עלות חומרי הבנייה השונים והאביזרים. רכיב הפתחים למשל (חלונות, דלתות, תריסים ושערים) עשויים להגיע בדרך כלל לכ 20% מעלות הפרויקט כולו!!

כמובן שכל חסכון בעלות הקניית התשומות הללו הינו חסכון נטו בעלות הפרויקט הכללי.

חסכון של כ7% בעלות החומרים והאביזרים יתבטא בבית ממוצע בחסכון של כ5% מעלות הפרויקט כולו! מדובר במאות אלפי ש”ח בפרויקט ממוצע!

כלקוח פרטי הבונה פרויקט קטן יחסית, כוח הקנייה של המשפחה, הקבלן או מפקח הבנייה הינו מוגבל ומומחי הרכש של המוזיאון הבנייה יוכלו למקסם את רכישת המוצרים עבור הלקוח בצורה הטובה ביותר.

למוזיאון בבניה כוח קנייה ייחודי בשוק שאתם יכולים להנות ממנו. אנו מבצעים ומרכזים בו זמנית רכש בכמויות גדולות עבור עשרות פרויקטים, בהתאם היכולת של קנייני המוזיאון הבנייה לקבל עדיפות במחיר במועדי אספקה ותנאים נוספים – עולה ללא שעור על כוח הקנייה של המשפחה הבונה.

כלקוח פרטי הבונה פרויקט קטן יחסית, כוח הקנייה של המשפחה, הקבלן או מפקח הבנייה הינו מוגבל ומומחי הרכש של המוזיאון הבנייה יוכלו למקסם את רכישת המוצרים עבור הלקוח בצורה הטובה ביותר.

בנוסף, אנשי הרכש של המוזיאון הבנייה, בתוקף תפקידם, נחשפים ולומדים את השוק באופן מתמיד. הקשר עם השוק והספקים בצורה מעמיקה ורציפה, הכרת המוצרים האלטרנטיביים והחידושים מאפשרים לזהות הזדמנויות ולהשיג עבור לקוחותינו מחירים זולים בהרבה ממה שיכלו להשיג לבד.

בנוסף, מתוקף הקשרים של המוזיאון הבנייה עם התעשייה, לעיתים קרובות פונים אלינו הספקים באופן יזום על מנת שנציע ללקוחותינו מבצעים בלעדיים. לקוחות המוזיאון הבנייה הזכאים לשירותי הקניינות והרכש מצוותים לאיש רכש במוזיאון הבנייה, המלווה אותם בכל תהליכי הרכש. הליווי כולל יעוץ לגבי אלטרנטיבות הקנייה, איתור מבצעים ועוד. קנייני המוזיאון הבנייה מנוסים ברכש כל תחומי הבניה החל מחומרי הבנייה לשלד המבנה אינסטלציה, חשמל וכדומה וכלה באביזרים מובנים כגון פתחים ומטבחים. כמו גם ציוד נלווה כמו מיזוג, שאיבה מרכזית, אבטחה וכדומה.

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי