קורס בנה ביתך בתבונה

פרויקט בנייה פרטית הינו פרויקט יקר, מורכב, ממושך ובד”כ הפרויקט הגדול והמסובך הנלקח על ידי משפחה או אדם.

הרוב המכריע של פרויקטי הבנייה והשיפוץ העצמי שמנוהלים בצורה עצמית מסתיימים בחריגה ניכרת בלוח הזמנים של 20% ואף יותר מהתקציב הראשוני.

קורס “בנה ביתך בתבונה”, שפותח על ידי הבית השקוף נועד לתת ללקוחותינו את הידע והכלים כדי לנהל את פרויקט הבנייה בצורה מקצועית ומסודרת.
הקורס פותח על ידי מומחי הבית השקוף בהתבסס על יותר מחמישים שנות ניסיון מצטבר בליווי פרויקטי בנייה עצמית בישראל.
הקורס מעביר לתלמידים בצורה מסודרת את תכנית החיסכון בבניה פרטית– שיטת ניהול בניה פרטית המבוססת על שיטות ניהול פרויקט בנייה המתקדמות ביותר.
השיטה פותחה על ידי מיטב המהנדסים, התקציבאים והאדריכלים של הבית השקוף ומרכז הבניה הישראלי ומותאמת לצרכי משפחות בונות ומשפצות.

הקורס כולל הרצאות על ידי מרצים מנוסים בתחומי הבנייה: אדריכלים, מהנדסים, מפקחים וקבלנים וכן סיורים והדגמות בפועל בשטח ב”הבית השקוף”.
הקורס מכסה את כל הנושאים העיקריים והחשובים בתהליך התכנון והבנייה ומקנים למשתתף את הכלים ליישם בעצמו את תכנית החיסכון בבניה פרטית במטרה להצליח בפרויקט.

תכנים עיקריים:

 • תקציב פרויקט הבנייה
 • האדריכל ותהליך התכנון
 • שלד הבניין
 • מערכות משנה כגון איטום, אינסטלציה, מערכות חשמל, אלומיניום, ריצוף וחיפוי, טיח וצבע, מטבחים ועוד.

 

מתכונת הקורס: 8 מפגשים בימי שישי בין השעות 09:00 – 12:00.
הלימודים יתקיימו במרכז הבנייה הישראלי, מתחם המוזיאון הבנייה אצטדיון נתניה.

בתום הקורס רמת הידע של המשפחה תעלה כך שתוכל, בין היתר, להתמודד ב”גובה העיניים” עם בעלי המקצוע. לשלוט ולתכנן את שלבי הפרויקט, להבין את תכולת הסכמי ההתקשרות, לתכנן לוחות זמנים ראליים וכדומה.
בוגרי הקורס ימצאו את פרויקט הבנייה העצמית פשוט יותר, יבינו וישלטו בכל שלבי התכנון והבנייה, יחסכו הרבה זמן, כסף ועגמת נפש.
בתום הקורס מקבלים הבוגרים את ספר “קורס בנה ביתך” וכן יהיו זכאים לשני ביקורי לימוד וייעוץ נוספים בהבית השקוף – במהלך הבנייה.

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  קורסים ושירותים
  קורסים ושירותים
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי