עדכון תקציב

לפי שיטת קורס “בנה ביתך בתבונה” לאחר קבלת התוכניות הסופיות מהארכיטקט ולפני הגשת התוכניות לאישור יש לבצע עדכון תקציב מפורט לעדכון התקציב הראשוני.

התקציב הסופי מגלה חריגות הנובעות משינויים תכנוניים, במידה שיש, מוודא כי התכולה תואמת את התכנון ומהווה בעתיד את קובץ הבקרה התקציבית במהלך כל שלבי הבנייה ומונע הפתעות.
רמת הדיוק של התקציב הסופי שנעשה בהבית השקוף מכוונת ללא יותר מ5% חריגות תקציב.

בניית תקציב עפ”י תוכנית קורס “בנה ביתך בתבונה” כוללת פגישה אישית עם תקציבאי מומחה לבנייה בהבית השקוף. התקציב נבנה על בסיס התוכנית האדריכלית שתוגש לוועדות התכנון. מומחי הבית השקוף יעדכנו את התקציב הראשוני ויוסיפו פירוט של כל רכיבי העלות לפי הסעיפים השונים כולל חומרים, בעלי מקצוע, ניהול ומימון לרמה הנדרשת למשפחה לשלוט ולבקר את כל עלויות הפרויקט בדיוק גבוה. בסיום ההליך תקבל המשפחה תמונה ברורה של העלויות הצפויות בפרויקט בצורת קובץ הכולל גיליון תקציב מפורט.

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  קורסים ושירותים
  קורסים ושירותים
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי