סט חוזים להתקשרות

ההתקשרות החוזית עם הקבלנים והספקים השונים במהלך פרויקט בנייה עצמית מחייבת את שני הצדדים ובפועל מגדירות את העלויות ולוחות הזמנים של פרויקט הבנייה. תקלות ועלויות רבות יכולות להווצר מטעות בניסוח החוזה או השמטת התיחסות למצב בלתי נצפה.

צוות הבית השקוף הכין עבורכם סט של חוזים המבוסס על נסיון טוב ורע של מאות לקוחותינו לאורך השנים. שימוש בתשתית חוזים אלו מצמצם משמעותית את הסיכון לטעות חוזית. הסט כולל טיוטות התקשרות שונות מותאמות לבעלי המקצוע השונים. באמצעות טיוטות דוגמה אלו אנו מסייעים ללקוחותינו לכסות את מירב הנושאים הכלליים והספציפיים לכל סוג קבלן וספקים אחרים נוספים.

אנו ממליצים להשתמש בטיוטות אלו כבסיס לחוזה ההתקשרות הסופי. חוזים אלו מבוססים על החוק הישראלי ונסיון רב מהשטח, עדיין, אין לוותר על ייעוץ משפטי והתאמה ספציפית במידת הצורך אולם השימוש בסט החוזים חוסך זמן ועלויות עורך דין ומסייע למנוע השמטת סעיפים חשובים המבטיחים חוזית את איכות, תכולת ומועדי האספקה תוך כיסוי משפטי שיאפשר אכיפה ופיצוי במקרה של הפרה.

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי