מפרט אלומיניום

עבודות וחומרי האלומיניום לפתחים מהוות את הסעיף השני בעלותו בתקציב הבנייה הפרטית האופיינית ויכול להגיע עד כ20% מסך עלות הבנייה!!
אחת האטרקציות המרכזיות בהבית השקוף היא תערוכת הפתחים, עם מגוון של כ-80 סוגים שונים של פתחים. המבקרים יוכלו לראות וללמוד על מגוון החלונות והוויטרינות המקיף והרחב ביותר בישראל וזאת על מנת לסייע להם בבחירת הפתרונות הנכונים לפתחים בבית. בין היתר מוצגים חלונות אלומיניום ממגוון סוגים כגון: בלגי מפלדה, עץ –אלומיניום, אלומיניום דמוי בלגי ועוד.
בהבית השקוף נכין עבורכם את מפרט האלומיניום בצורה מקצועית, כך שתבטיחו עמידה באיכות, באסתטיקה ובתקציב המתוכנן ללא הפתעות!

אחת האטרקציות המרכזיות בהבית השקוף היא תערוכת הפתחים, עם מגוון של כ-80 סוגים שונים של פתחים.
בהכנת מפרט האלומיניום יילקחו בחשבון תנאי מזג האוויר והאור, אלמנטים של טעם עיצובי וגימור, טכנולוגיות סגירה ואטימה מועדפות וכמובן המסגרת התקציבית.

מומחי הבית השקוף מכירים היטב את שוק האלומיניום, מתמצאים בטכנולוגיות והמוצרים החדשניים ביותר ובמקביל מעודכנים במחירים והמגבלות הטכניות בענף.
בהבית השקוף הכנת מפרט האלומיניום נעשית לפי שיטת קורס “בנה ביתך בתבונה” בידי מומחי אלומיניום עם עשרות שנות וותק בענף.
מומחה האלומיניום של הבית השקוף ייפגש עמכם ויכין עבורכם את המפרט הטכני המותאם לבית הספציפי שאתם בונים לפי התוכנית האדריכלית.

בהכנת מפרט האלומיניום יילקחו בחשבון תנאי מזג האוויר והאור, אלמנטים של טעם עיצובי וגימור, טכנולוגיות סגירה ואטימה מועדפות וכמובן המסגרת התקציבית.

מסמך המפרט כולל פירוט המוצרים, טכנולוגיות, ספקים, סטנדרטים, הנחיות והמלצות בנושאי עבודה וחומרים ומתייחס גם לתקציב כדי לוודא כי אין חריגה במרכיב יקר זה בתקציב.
מסמך זה מהווה חלק חיוני מהסכם ההתקשרות עם אנשי המקצוע על מנת לתת כיסוי חוזי לסוגי ואיכות החומרים והביצוע ומהווה כלי עזר למפקח. ביצוע העבודה בהתאם למפרט יבטיח בניה איכותית, לטעמכם, במסגרת התקציב וימנע תקלות בעתיד.

 

  לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
  הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
  קורסים ושירותים
  קורסים ושירותים
  הבית השקוף
  לתיאום סיור בהבית השקוף
  077-7707176
  או

  שילחו את פרטיכם

  נשמח לחזור אליכם בהקדם

   שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
   • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי