שרותי רכש

הבית השקוףמוצריםשרותי רכשניהול מכרזי קבלנים

ניהול מכרזי קבלנים

בחירת הקבלנים הנכונים: קבלנים איכותיים שיבצעו את העבודה במחיר תחרותי – איננה טרוויאלית כלל.

ההשפעה של בחירת הקבלן הראשי או המפקח על הצלחת הפרויקט, המשאבים הנדרשים  מהמשפחה לליויו והעלות הסופית – הינה מכרעת.

מומחי הבית השקוף ינהלו עבורך את מכרזי הקבלנים להבטיח איכות ביצוע ומחיר מינימלי. לעיתים קרובות עלויות עבודות זהות המוצעות למכרז יכולות להיות שונות בעשרות אחוזים ועד מאות אלפי שקלים בין קבלן לקבלן, גם כאשר התכולה זהה.

הסיבה לכך הינה עלויות הביצוע של הקבלן שמשתנות דרסטית בהתאם לזמינות כח האדם שלו, מצב פרויקטים אחרים בהם הוא עוסק, קירבת הפרויקט לעבודות אחרות, זמינות הציוד הכבד, רמת פרוט ומקצועיות המכרז ועוד.

בבית השקוף אנו נמצאים בקשר שוטף עם עשרות קבלנים מובילים ואיכותיים בכל אזור. לאחר כתיבת המכרז המדוייק והמפרטים באמצעות שיטת החסכון בבניה אנו מנהלים תחרות מכר בין קבלנים מובילים כאשר אנו לוקחים בחשבון את כל הנתונים שהוזכרו על מנת לקבל עבור לקוחותינו את ההצעות הטובות ביותר שניתן.

הקבלנים מצידם יכולים להציע מחיר מדוייק ותחרותי כיוון שמכרז בשיטת החסכון בבנייה מציג לפניהם את התמונה המלאה של התכולה כך שאי הוודאות קטנה וביכולתם להציע מחיר ריאלי.

התהליך מתחיל באיתור קבלנים ומפקחים איכותיים בשיתוף המשפחה, ביצוע הליכי המכרז, השוואת מחירים, בניית מפרטים וניהול מו”מ עם הקבלן הנבחר והכל בשקיפות מלאה תוך שיתוף המשפחה בהליך, ובייעוץ במהלך קבלת ההחלטות.

המכרז מקיף את כל תחומי הבניה : קבלן ראשי, מפקח בניה, קבלן שלד, קבלן אלומיניום, אינסטלציה , גגות וכו'. כך שבתום בחירת הספקים וחתימת החוזים הלקוח מקבע את האיכות המחיר וזמני הביצוע מול הספקים תוך קבלת המחיר הטוב ביותר הניתן מהקבלנים.

לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
בית השקוף
לתיאום סיור בבית השקוף
077-7707176
או

שילחו את פרטיכם

נשמח לחזור אליכם בהקדם
שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
  • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי