קורסים ושירותים

מפרט אלומיניום

עבודות וחומרי האלומיניום לפתחים מהוות את הסעיף השני בעלותו בתקציב הבנייה הפרטית האופיינית ויכול להגיע עד כ20% מסך עלות הבנייה!!
אחת האטרקציות המרכזיות ב”בית השקוף” היא תערוכת הפתחים, עם מגוון של כ 80 סוגים שונים של פתחים.המבקרים יוכלו לראות וללמוד על מגוון החלונות והוויטרינות המקיף והרחב ביותר בישראל וזאת על מנת לסייע להם בבחירת הפתרונות הנכונים לפתחים בבית. בין היתר מוצגים חלונות אלומיניום של מגוון היצרנים, בלגי מפלדה, עץ –אלומיניום, אלומיניום דמוי בלגי ועוד.
בבית השקוף נכין עבורכם את מפרט האלומיניום בצורה מקצועית כך שתבטיחו עמידה באיכות, באסתטיקה ובתקציב המתוכנן ללא הפתעות!

אחת האטרקציות המרכזיות ב”בית השקוף” היא תערוכת הפתחים, עם מגוון של כ 80 סוגים שונים של פתחים.
בהכנת מפרט האלומיניום יילקחו בחשבון תנאי מזג האוויר והאור, אלמנטים של טעם עיצובי וגימור, טכנולוגיות סגירה ואטימה מועדפות וכמובן המסגרת התקציבית.

מומחי הבית השקוף מכירים היטב את שוק האלומיניום, מתמצאים בטכנולוגיות והמוצרים החדשניים ביותר ובמקביל מעודכנים במחירים והמגבלות הטכניות בענף.
בבית השקוף הכנת מפרט האלומיניום נעשית לפי שיטת “תוכנית החסכון בבניה הפרטית” בידי מומחי אלומיניום עם עשרות שנות וותק בענף.
מומחה האלומיניום של הבית השקוף ייפגש עמכם ויכין עבורכם את המפרט הטכני המותאם לבית הספציפי שאתם בונים לפי התוכנית האדריכלית.

בהכנת מפרט האלומיניום יילקחו בחשבון תנאי מזג האוויר והאור, אלמנטים של טעם עיצובי וגימור, טכנולוגיות סגירה ואטימה מועדפות וכמובן המסגרת התקציבית.

מסמך המפרט כולל פרוט המוצרים, טכנולוגיות, ספקים, סטנדרטים, הנחיות והמלצות בנושאי עבודה וחומרים ומתייחס גם לתקציב כדי לוודא כי אין חריגה במרכיב יקר זה בתקציב.
מסמך זה מהווה חלק חיוני מהסכם ההתקשרות עם אנשי המקצוע על מנת לתת כיסוי חוזי לסוגי ואיכות החומרים והביצוע ומהווה כלי עזר למפקח. ביצוע העבודה בהתאם למפרט יבטיח בניה איכותית, לטעמכם, במסגרת התקציב וימנע תקלות בעתיד.

 

לקבלת פרטים נוספים על שירות זה
הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי
בית השקוף
לתיאום סיור בבית השקוף
077-7707176
או

שילחו את פרטיכם

נשמח לחזור אליכם בהקדם
שילחו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
  • הנני מאשר/ת כי עם מילוי הפרטים ומשלוחם הנני מסכימ/ה לקבל דואר פרסומי בנייד ו/או במייל מהבית השקוף ו/או ממרכז הבנייה הישראלי